Klan kraba

Forum klanu Katsuro


#1 2009-04-30 17:38:18

Asaji

Daimyo

Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 58
Punktów :   
WWW

Zwoje i Biblioteka

Temat był już poruszany, aczkolwiek nie wszyscy dalej wiedzą z czym to się je, więc wrzucę tutaj jeszcze jeden podobny wątek.

1. Biblioteka
Biblioteka najogólniej rzecz biorąc służy do przechowywania zwojów. Każdy członek klanu jeśli trafi na zwój może (a nawet powinien ) dodać go do biblioteki

2. Jak działa zwój
Zwój jest aktywowany przez administratora. Po jego odpaleniu każdy członek klanu przez pewien czas będzie miał podniesione statystyki - w zależności od rodzaju aktywowanego zwoju.

Np.
Mamy do dyspozycji zwój zręczności + 4, działający przez 1 godzinę. Po aktywacji każdy członek klanu będzie miał cechę "ZRĘCZNOŚĆ" podniesioną o 4 na okres 1 godziny (czas liczy się momentu aktywowania zwoju!!!)

3. Po czym poznać że zwój jest aktywny
Gdy zwój jest aktywny, nad rubryką "Mój samuraj" w głównym panelu pojawi się nowa ikona. Po najechaniu na nią kursorem otworzy się dodatkowe okno w którym można obejrzeć jaki zwój jest właśnie aktywny i co konkretnie nam daje

4. Jak zdobyć zwoje
Teoretycznie na wyprawach, czasem (podobno) można trafić na rynku. Najlepiej spytać Miruki, ponieważ ona zdobyła wszystkie zwoje dla klanu.

5. Klanowe zwoje
W tej chwili klan dysponuje 3 zwojami
Siły + 2
Zręczności + 4
Zręczności + 4

Maksymalna ilość zwojów jaką możemy posiadać wynosi 7. Zwój siły jest w tej chwili zablokowany i nie można go aktywować (już raz został użyty).
PRAWDOPODOBNIE (nie jestem pewny) po następnej rozbudowie domu zostanie odblokowany.

6. Kiedy zwoje są aktywne ??
Póki co w poniedziałki o 21.00. Oczywiście sprawa jest do dogadania (jest założony osobny temat, gdzie czekam na wszystkie sugestie)

Mam nadzieję że wszystko jasne

Offline

 

#2 2009-05-03 19:44:24

drill54

Teibou

1690986
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-04-12
Posty: 36
Punktów :   

Re: Zwoje i Biblioteka

Asaji napisał:

Zwój siły jest w tej chwili zablokowany i nie można go aktywować (już raz został użyty).
PRAWDOPODOBNIE (nie jestem pewny) po następnej rozbudowie domu zostanie odblokowany.

to jak? dany zwój może być użyty tylko raz? aż do kolejnej rozbudowy budynku klanu?
hm...

Offline

 

#3 2009-05-05 13:35:00

Asaji

Daimyo

Zarejestrowany: 2009-04-05
Posty: 58
Punktów :   
WWW

Re: Zwoje i Biblioteka

Na to wygląda, ale pewny nie jestem.
Mieliśmy 3 zwoje, dwa zostały użyte. Po rozbudowie budynku możemy korzystać z dwóch zwojów.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ssparta.pun.pl www.niklan.pun.pl www.zuzelbartek.pun.pl www.l2extasy.pun.pl www.lubuscy-kibice.pun.pl